Öne Çıkan Hizmetlerimiz
Neler Yapıyoruz?
  • Biyouyumluluk Testleri
  • Mikrobiyolojik Testler
Biyouyumluluk Testleri
Biyouyumluluk Testleri

Biyouyumluluk testleri, bir tıbbi cihazın biyolojik sistemle ne kadar uyumlu olduğunu ölçer. Biyouyumluluk testleri ile, bir cihazın insan kullanımına uygunluğu ve cihazın kullanımının potansiyel olarak zararlı fizyolojik etkilerinin olup olmadığı gösterilmektedir.

Mikrobiyolojik Testler
Mikrobiyolojik Testler

Tıbbi cihazlar hastanın yaşam kalitesini artırabilir ve hatta ömrünü uzatabilir. Tıbbi cihaz sektörünün çeşitliliği ve çok yönlülüğü nedeniyle, tıbbi cihazlarınızın güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için güvenilir kalite test hizmetlerine ihtiyacınız vardır.

Online Test Talep Formu
Web sitemiz üzerinden online olarak test talep başvurusu yapabilirsiniz
ACTV Biyoteknoloji
Laboratuvar San. ve Tic. A.Ş.
Kalite Anlayışımız
ACTV Biyoteknoloji Laboratuvar kalite sistemleri ve prosedürler iç denetimler, müşteri denetimleri, TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyon ve belgelendirme kuruluşu TÜRKAK aracılığıyla doğrulanmaktadır. ACTV Biyoteknoloji Laboratuvar, kalibrasyondan doküman kontrolüne ve test servislerine kadar tüm kalite ve test sürecini kapsayan protokol ve standart çalışma prosedürlerine sahiptir. Tüm çalışanlara sürekli olarak ACTV Biyoteknoloji Laboratuvar kalite yaklaşımı konusunda eğitim verilmektedir.
Müşteri Değerlendirmeleri
Bizimle çalışmakta olan bazı müşterilerimizin bizler hakkındaki değerli düşünceleri, Sizler de müşteri memnuniyet anketimizi doldurarak bizler hakındaki düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.